Vidéki gyakorlóhelyek

//Vidéki gyakorlóhelyek
Vidéki gyakorlóhelyek2019-02-26T08:08:18+00:00

Vidéki gyakorlóhelyek, klubok:

– Agárd –
Helyszín: Agárdi Közösségi Ház
Cím: Márvány u. 27.
Időpont: minden hétfőn 17:00-tól
Klubvezető: Wagner Péterné /Rita/ (30/979-3777)

– Agostyán –
Helyszín: Természetes Életmód Alapítvány Oktatóközpont
Cím: Ágoston-liget (Ökofalu)
Időpont: minden szombaton 10.00 óra
Klubvezető: Labanc Györgyi (30/419-5080)

– Ajka –
Helyszín: Civil Ház
Cím: Sport utca 25.
Időpont: minden hétfőn 18:00-tól
Klubvezető: Vajda Zsuzsanna (70/372-0516)

– Apátfalva –
Helyszín: Faluház
Cím: Templom u. 57 sz.
Időpont: kedd, csütörtök 17 óra:
Klubvezető: Czigeldrom – Koromné Pánczél Ilona (30/639-5343)

– Baja –
Helyszín: Belvárosi Közösségi Ház
Cím: Széchenyi utca 4-6.
Időpont: minden csütörtökön 17:00-tól
Klubvezető: Sári Éva (20/486-0606)

– Bakonybél –
Helyszín: Közösségi ház
Cím: Fő út 3.
Időpont: minden hétfőn 18 órától
Klubvezető: Bauer Tiborné Ancsa (20/245-9262)

– Balatonfűzfő –
Helyszín: Közösségi ház
Cím: József Attila u. 12.
Időpont: minden kedden 18:00-tól
Klubvezető: Hegedűs Istvánné Ica (30/939-1218)
A hely és időpont változhat, ezért kérjük a foglalkozások előtt érdeklődjön telefonon.

– Balassagyarmat –
Helyszín: Nyugalom Szigete Masszázs és Szépségszalon
Cím: Rákóczi út 34-36.
Időpont: minden hétfőn 19:00-tól
Klubvezető: Gonda Judit (30/864-8625)

– Balatongyörök –
Helyszín: Berhta Bulcsú Művelődési ház
Cím: Kossuth L. u 29.
Időpont: kedd-péntek: 9-től
Klubvezető: Dr. Idrányi Zoltánné (70/604-5228)

– Balatonszárszó –
Helyszín: Új Élet Klub 312 Meridián
Cím: Szemesi u. 3.
Időpont: kéthetente kedden 15 órától
Klubvezető: Takácsné Marics Margit (20/3711617)

– Barcs –
Helyszín: Innovációs Oktatási és Közösségi Központ tornaterme
Cím: Széchenyi u. 19.
Időpont: minden szerdán 14. órától 15.30-ig
Klubvezető: Dernanecz Józsefné (30/309-5121)

– Bátya –
Helyszín: Községi Könyvtár
Cím: Rákóczi Ferenc út 2 sz.
Időpont: minden pénteken 18 órától
Klubvezető: Firák Lászlóné (70/413-2323)

– Bátya –
Helyszín: Könyvtár, Információs és Közösségi Hely
Cím: Rákóczi u. 2.
Időpont: minden hétfőn 17.30-tól
Klubvezető: Varga Mária Zsuzsanna (70/457-0707)

– Biatorbágy –
Helyszín: Faluház
Cím: Baross Gábor utca 1.
Időpont: minden hétfőn, páros héten délután 16:00-tól, páratlan héten délelőtt 10:00-tól
Klubvezető: Székelyné Szlama Gabriella /Gabó/ (30/319-7833)

– Bonyhád –
Helyszín: Vörösmarty Mihály Művelődési Központ
Cím: Széchenyi tér 2.
Időpont: minden kedden 17:30-tól
Klubvezető: Illés Tiborné Cili (70/452-2539)

– Borsodszirák –
Helyszín: Általános Művelődési Központ és Könyvtár
Cím: Fő út 14. sz.
Időpont: minden csütörtök 18 óra
Klubvezető: Berentés Gyuláné (30/442-3824)

– Bölcske –
Helyszín: Nemzeti Művelődési Intézet
Cím: Szentháromság tér 6.
Időpont: minden hétfőn 15:30-tól – 16:30-ig
Klubvezető: Molnár Istvánné /Zsuzsi/ (20/391-0192)

– Budakalász –
Helyszín: Kós Károly Művelődési Ház és Könyvtár
Cím: Szentendrei út 9.
Időpont: minden pénteken 8:30-tól
Klubvezető: Lontainé Erzsébet (30/735-0672)

– Budaörs –
Helyszín: Jókai Közösségi Ház
Cím: Lévai út 34.
Időpont: minden kedden és csütörtökön 13:00-tól
Klubvezető: Pintér Krisztina (30/613-8240)

– Csanádpalota –
Helyszín: Csanádpalota Művelődési Ház
Cím: Szent István u. 40
Időpont: kedd és péntek 13 óra
Klubvezető: Nagy Sándorné Margó (70/376-6564)

– Csongrád –
Helyszín: Batsányi János Gimnázium tornaterme
Cím: Kossuth tér 1.
Időpont: minden szerdán 16:00-tól – Bizonytalan ideig szünetel
Klubvezető: Túri-Kis Mariann (20/662-5086)

– Csopak –
Helyszín: Civilház
Cím: Paloznaki út 1.
Időpont: csütörtökönként 17 órától
Klubvezető: Hajdú Fehér Zsuzsanna (20/590-1850)

– Dány –
Helyszín: Széchenyi István Általános Iskola Aulája
Cím: Szent Imre tér 1.
Időpont: hétfőn 17:00-tól
Klubvezető: Szamosvölgyi Attiláné (30/328-2120)

– Debrecen –
Helyszín: Volt Camping előtt
Időpont: minden nap, 7:15-től
Klubvezető: Kiss Erzsébet (30/450-3728)

– Debrecen –
Helyszín: Újkerti Közösségi Ház
Cím: Jerikó u. 17-19.
Időpont: minden hónap 2-3-4 hetének szerdája 17.00-tól
Klubvezető: Sarkadi Judit (20/587-8300)

– Debrecen –
Helyszín: József Attila-telepi Könyvtár
Cím: Monostorpályi út 110.
Időpont: minden csütörtökön 19 órától
Klubvezető: Illyésné Sigér Erzsébet (70/579-7039)

– Doboz –
Helyszín: Közösségi Ház és Könyvtár
Cím: Hunyadi tér 1.
Időpont: minden hétfőn 19:00-tól
Klubvezető: Balázs Mátyás (20/512-3944)

– Dömös –
Helyszín: Faluház
Cím: Szent István utca 2.
Időpont: minden szerdán 15:30-tól
Klubvezető: Szabó Béláné /Solymosi Judit/ (20/417-6538)

– Dunaföldvár –
Helyszín: Napsugár Idősek Otthona
Cím: Hunyadi park 5.
Időpont: minden hétfő 9:00 óra
Klubvezetők: Antal Ferencné Marika (70/904-7046) és Garai János (70/386-2503)

– Dunaföldvár –
Helyszín: Városi Művelődési Központ
Cím: Ilona u.9.
Időpont: minden szerdán 16:00-tól és minden pénteken délelőtt 9:00-tól
Klubvezetők: Antal Ferencné Marika (70/904-7046) és Garai János (70/386-2503)

– Dunaharaszti –
Helyszín: Művelődési Ház
Cím: Táncsics Mihály u. 2
Időpont: keddtől – péntekig 08:00-tól
Klubvezetők: Pakot Zsuzsanna és Pakot Jánosné (30/749-8656)

– Dunakeszi –
Helyszín: VOKE József Attila Művelődési Központ, Idősek Klubja
Cím: Állomás sor 17.
Időpont: hétfő: 10:00-tól
Klubvezetők: Dr. Back Frigyesné Judit (20/9443-267), helyettes: Szegő Péter (70/940-4912)

– Dunavarsány –
Helyszín: Petőfi Művelődési Ház és Könyvtár (Tükrös terem)
Cím: Kossuth Lajos u 2
Időpont: minden szerdán 18:30 órától
Klubvezető: Batu Emma (20/358-3440)

– Ebes –
Helyszín: Idősek Klubja
Cím: Kossuth u. 34.
Időpont: minden csütörtökön 15.00 órától
Klubvezető: Cseri Melinda (30/308-4232 és 52/565-071)

– Edelény –
Helyszín: Művelődési Ház
Cím: Borsodi út 9.
Időpont: minden csütörtök 18:00 órától
Klubvezető: Demeterné Piroska (30/564-1491)

– Eger –
Helyszín: Zellervár közösségi ház
Cím: Hadnagy út 34.
Időpont: minden héten, szerdán 9.00 órától
Klubvezető: Kaszab Katalin (30/212-8755)

– Esztergom –
Helyszín: Szentgyörgymezei olvasókör
Cím: Andrássy út 23.
Időpont: minden hétfőn 10:00 órától
Klubvezető: Kalocsai Lászlóné (30/478-9210)

– Erdőkertes –
Helyszín: Faluház
Cím: Fő út 112.
Időpont: minden kedden és csütörtökön 16 órától
Klubvezető: Diószeghi Zsuzsanna (70/342-5323)

– Etyek –
Helyszín: Segítő Kéz Szociális Alapszolgáltató Intézmény
Cím: Magyar u. 1.
Időpont: minden hétfőn 8:30-kor és 14:00-kor, csütörtökön 8:30-kor
Klubvezető: Egger Ilona (30/604-1772)

– Érd –
Helyszín: Szepesi Gyula Művelődési Központ
Cím: Alsó u. 9.
Időpont: minden hétfőn 9.00-tól: Kissné Herpai Katalin (30/585-7264) és/vagy Garancsi Andrásné Mária (20/320-9080)
minden kedden 9:00-tól: Garancsi Andrásné Mária (20/320-9080) és/vagy
Parázsné Galla Klára (30/958-2418), Lévai Mária (30/280-4071)

– Érd –
Helyszín: Parkvárosi Közösségi Ház
Cím: Gépész u. 14.
Időpont: minden pénteken 14:00 órától
Klubvezető: Garancsi Andrásné Mária (20/320-9080)

– Felsőörs –
Helyszín: Civilház
Cím: Szabadságtér 5.
Időpont: minden szerdán 18:00-tól
Klubvezetők: Kovács Lajos (20/454-8548) és Cseke Sándor (30/192 3428)

– Göd –
Helyszín: József Attila Művelődési Ház (emeleti termében)
Cím: Pesti út 72.
Időpont: keddenként 10:00-11:00 óra között
Klubvezető: Szegő Péter (70/940-4912)

– Göd (Felsőgöd) –
Helyszín: Ady Klub (Felsőgöd)
Cím: Kálmán utca 13.
Időpont: minden szerdán 18:00 órától
Klubvezetők: Szőke Istvánné Icu (70/364-4474) és Kurucz Györgyné (20/595-5752)

– Gödöllő –
Helyszín: Civil Házban
Cím: Szabadság út 23.
Időpont: szerdánként 9:00-től 10:00 óráig
Klubvezető: Petró Annamária (30/564-5133)

– Gödöllő –
Helyszín: Civil Ház
Cím: Szabadság út 23.
Időpont: szerdánként 10:00-11:00 óra
Klubvezető: Adorján Marianne (20/378-2101)

– Gödöllő –
Helyszín: BIO-FIT Center
Cím: Állomás utca 1-2/a.
Időpont: minden csütörtökön 9:30-10:30
Klubvezető: Adorján Marianne (20/378-2101)

– Gödöllő –
Helyszín: Fővárosi Önkormányzat Gödöllői Idősek Otthona
Cím: Dózsa György út 65.
Időpont: hétfőnként 9:30-10:30-ig (zártkörű)
Klubvezető: Adorján Marianne (20/378-2101)

– Gyömrő –
Helyszín: Teremtés Háza Meditációs Központ
Cím: Vadvirág u. 23.
Időpont: hétfőn 18.00-tól
Klubvezető: Jaksáné Baté Henrietta (30/206-0588)

– Gyöngyös –
Helyszín: Mátra Honvéd Kaszinó belső udvara, (eső esetén termet is kapunk)
Cím: Fő tér 9.
Időpont: kedd-csütörtökön 16.30-kor
Klubvezető: Hovanecz Mária (20/383-8287)

– Győr –
Helyszín: Családi Erőközpont
Cím: Pátzay Pál u. 24. fsz.
Időpont: minden hétfőn 17:00-kor
Klubvezető: Pető Zsófia (70/254-1491) és Körmendi Katalin (30/495-4702)

– Győrújbarát –
Helyszín: Civil Ház
Cím: Veres Pétet u. 7.
Időpont: hétfő 9.00-tól
Klubvezető: Horváth Ervinné Rita (20/4706125)

– Hajdúnánás –
Helyszín: Kéky Lajos Művelődési Központ
Cím: Köztársaság tér 6.
Időpont: minden kedden 9.00-tól, szerdán 17 órától
Klubvezető: Pálfi László és Pálfi Lászlóné (30/373-8337)

– Hajdúszoboszló –
Helyszín: Pergola Wellness Ház
Cím: Attila u. 53.
Időpont: minden kedden és szerdán 18 órától
Klubvezető: Cseri Melinda (52/722-737 és 30/308-4232) és Szoboszlainé Márton Irén (20/237-0758)

– Hajdúszoboszló –
Helyszín: Művelődési Központ
Cím: Szilfákalja u. 2.
Időpont: minden pénteken 17.00-től
Klubvezető: Cseri Melinda (52/722-737 és 30/308-4232)

– Hatvan –
Helyszín: Grassalkovich Művelődési Ház
Cím: Kossuth tér 24. (a posta mellett)
Időpont: minden szerdán 16:45-től
Klubvezető: Zsitvay Katalin (30/627-0025)

– Herceghalom –
Helyszín: Gesztenyés út
Cím: Gesztenyés út 36. (A védőnő mögötti épület tetőtere)
Időpont: minden kedd 19:30-tól – SZÜNETEL
Klubvezető: Gáll Arielle (30/951-3000)

– Hévíz –
Helyszín: Szabó Lőrinc utcai játszótér mellett
Cím: Szabó Lőrinc utca 14.
Időpont: /vasárnap kivételével/ minden nap reggel 8.00 óra
Klubvezető: Péterné Bakos Marianna (30/589-0283)

– Hódmezővásárhely –
Helyszín: Jó időben: Népkertben; rossz időben: a Sportuszodában
Cím: Tóalj utca vagy Ady Endre út 1.
Időpont: minden szombaton 9:00-tól
Klubvezető: Fekete Edit (30/454-1587)

– Isaszeg –
Helyszín: Dózsa György Művelődési Központ
Cím: Dózsa György út 2.
Időpont: hétfő, szerda, péntek 13:00 -14:00-ig (a helyszín változhat):
Klubvezetők: Verseczkyné Sziki Éva (70/459-6615) és Bánszkiné Varga Judit (70/372-6469)

– Jánoshalma –
Helyszín: Kistérségi Egészségügyi Központ
Cím: Petőfi S. utca 1.
Időpont: minden szerdán 18.30-tól:
Klubvezető: Farkas Annamária (30/519-1912)

– Jászárokszállás –
Helyszín: Petőfi Művelődési Ház
Cím: Árpád tér 1.
Időpont: minden kedden 17:30-tól
Klubvezető: Ferencz Jánosné (30/645-0536)

– Jenő –
Helyszín: Közösségi Ház
Cím: Andrássy u. 27.
Időpont: Igény szerint, előzetes egyeztetéssel
Klubvezető: Takácsné Pósta Erzsébet (20/335-5203)

– Kalocsa –
Helyszín: Kalocsai Eperföldi Ált. Isk. közösségi terme
Cím: Szent Imre u. 32.
Időpont: minden kedden és csütörtökön 17:00-tól
Klubvezetők: Firák Lászlóné (Nagy Erzsébet) (70/413-2323) és Jakab Ivett (70/967-0776)

– Kalocsa –
Helyszín: Kalocsai Szent Kereszt Kórház területén Pszichiátria Foglalkoztató
Cím: Kossuth Lajos út 34-36.
Időpont: minden csütörtökön, 10:00-tól
Klubvezető: Firák Lászlóné /Nagy Erzsébet/ (70/413-2323)

– Kaposmérő –
Helyszín: Faluház
Cím: Rákóczi út 41.
Időpont: minden hétfőn 17:30-tól
Klubvezetők: Csizmadia Béla (30/268-1256) és Csizmadiáné Iller Katalin (30/324-6392)

– Kaposvár –
Helyszín: Vadvirág Alapítvány
Cím: Fő út 57.
Időpont: hétfő 11.00-tól
Klubvezető: Harsányi Katalin (30/991-0175)

– Kapuvár –
Helyszín: Hamsa alternatív mozgás és masszázs stúdió
Cím: Damjanich utca 79.
Időpont: hétfő: 8:00, kedd: 18:00, szerda: 14.00, csütörtök 8:00
Klubvezető: Papp Csaba (20/378-8145)

– Kecskemét –
Helyszín: Hírös Agóra Ifjúsági Otthon
Cím: Kossuth tér 4.
Időpont: minden pénteken 17 óra
Klubvezető: Szegedi Lídia (70/608-1358)
(Nyári helyszín és időpont – májustól – szeptemberig: Temes téri játszótér – minden pénteken 18:00-tól)

 

– Keszthely -Helyszín: Városi Kórház Egészségfejlesztési Iroda rehabilitációs tornaterem
Cím: Ady u. 2.
Időpont: minden hétfőn 18:00-tól
Klubvezető: Cservenkáné Batha Csilla (30/232-1982)

– Keszthely –

Helyszín: Fejér György Városi Könyvtár emeleti különterme
Cím: Zeppelin tér 3
Időpont: minden szerdán 16:30-tól
Klubvezető: Cservenkáné Batha Csilla (30/232-1982)

– Keszthely –
Helyszín: Zöldmező Utcai Általános Iskola (Speciális Szakiskola, Kollégium, Egységes Gyógypedagógiai és Módszertani Intézmény)
Cím: Zöldmező utca 2.
Időpont: csütörtökönként 16:00 órától (kizárólag az iskolai közösség számára)
Klubvezető: Cservenkáné Batha Csilla (30/232-1982)

– Kesztölc –
Helyszín: Általános Iskola tornaterme
Cím: Iskola utca 68.
Időpont: minden szerdán, 18:00-tól
Klubvezető: Srutek Gabriella (30/332-2302)

– Kiskőrös –
Helyszín: Művelődési Központ
Cím: Petőfi Sándor út 4.
Időpont: minden hétfőn 16.30-tól
Klubvezető: Komlósi Györgyné Kati (20/959-1236)

– Kiskunfélegyháza –
Igény szerint, telefonos egyeztetés alapján
Klubvezető: Mikita Ferencné Bíbok Zsuzsanna (20/206-6699)

– Kiskunhalas –
Igény szerint, telefonos egyeztetés alapján
Klubvezető: Sulyok Olivér (70/234-5273)

– Komárom –
Helyszín: Közösségi Ház
Cím: Jedlik Ányos u. 8.
Időpont: minden szerdán 16.30 órakor
Klubvezető: Valent Maya (20/341-6517) és Tibold Zoltánné Magdi (20/382-4330)

– Kóny –
Helyszín: Faluházban
Cím: Rákóczi u. 5.
Időpont: minden szerdán 17:30-tól
Klubvezető: Tarcson Márta (20/587-3095)

– Körmend –
Helyszín: Művelődési Ház
Cím: Berzsenyi u. 11. klub 2-es terem
Időpont: minden hétfőn 18.00-19.00-ig
Klubvezető: Ulicska Tamás (20/951-0808)

– Kőszeg –
Helyszín: SOS Gyermekfalu nagyterme
Cím: Sigray Jakab u. 3.
Időpont: minden hétfőn, 17:30-tól, minden csütörtökön 8:00-tól
Klubvezető: Kovácsné Károlyi Gizella /Zelli/ (20/315-5345)

– Leányfalu –
Helyszín: Hajóállomás
Cím: Petőfi stny.
Időpont: minden hétfőn 8.00-tól
Klubvezető: Kemenyeczky Edit (20/430-9999)

– Létavértes –
Helyszín: Városi Könyvtár
Cím: Rózsa u.1.
Időpont: minden kedden 17.30
Klubvezető: Kulcsárné Juhász Judit (30/201-0942)

– Lukácsháza –
Helyszín: Közösségi Ház
Cím: Tanács u. 12.
Időpont: minden szerdán, 17:00-tól
Klubvezető: Kovácsné Károlyi Gizella (Zelli) (20/315-5345)

– Maglód –
Helyszín: Régi Művelődési Ház
Cím: Kölcsey u. 2.
Időpont: minden pénteken, 12:30-tól
Klubvezető: Csollákné Margó (70-611-5310)

– Makó –
Helyszín: Kossuth Tsz. Székház
Cím: Makó-Úri u.16. sz.
Időpont: minden hétfő 9 órától: Vince Sándorné (Magdi) (20/473-1839)
minden kedden 9 órától: Tilimpás Mária (30/341-2322)
minden csütörtökön 9 órától: Kajáriné Katalin (30/339-4306)
minden péntek 9 órától: Tilimpás Mária (30/341-2322)

– Mezőhegyes –
Helyszín: ÁMK /Általános Művelődési Központ
Cím: Béke park 1.
Időpont: minden hétfő és péntek 17:00-tól
Klubvezető: Nagy Sándorné Margó (70/376-6564)

– Mélykút –
Helyszín: Fenyő Miksa Könyvtár
Cím: Petőfi tér 2.
Időpont: minden csütörtök 17-tól
Klubvezető: Lipka Mihályné (70/379-3487)

– Miskolc –
Helyszín: Célpont Közösségi Tér
Cím: Arany János u. 29-35.
Időpont: csütörtök 14:30-tól
Klubvezető: Szabóné Lehotai Magdolna (30/412-6911)

– Miskolc –
Helyszín: Vár-sétány Szolgáltatási Központ Nappali ellátása
Cím: Bartók Béla u. 7.
Időpont: csütörtök 10:30-tól
Klubvezető: Kaló Edit, (30/690-2444)

– Mohács –
Helyszín: Ifjúsági Centrum
Cím: Széchenyi tér 16.
Időpont: hétfőn 16:15-től és csütörtökön: 10:45-től
Klubvezető: Dankó Zsuzsanna (30/921-8878) /8:00-9:00, 13:00-14:30/

– Mosonmagyaróvár –
Helyszín: Flesch Kulturális központ
Cím: Erkel Ferenc út 14.
Időpont: minden hétfőn, 17:00-tól
Klubvezető: Nagy Lászlóné Panni (20/575-7883)

– Mór –
Helyszín: Lamberg – kastély parkja Pávaház mellett
Cím: Szent István tér 5.
Időpont: péntek este 18:45-től
Klubvezető: Nagyné Erzsike (30/302-7143) – kérjük előzetesen telefonon jelentkezni

– Murakeresztúr –
Helyszín: Művelődési ház könyvtár
Cím: Kossuth Lajos út 16.
Időpont: minden szerdán 17.00-tól
Klubvezető: Bolf László (30/408-6858)

– Nagykanizsa –
Helyszín: Halasi István városi könyvtár
Cím: Kálvin tér 5.
Időpont: hétfőn és kedden 16 órától, szombaton 10.00-tól:
Klubvezető: Bolf László (30/408-6858)

– Nagykanizsa –
Helyszín: Hevesi Sándor Művelődési Központ
Cím: Széchenyi tér 5-9 sz.
Időpont: minden pénteken 16:00-tól
Klubvezető: Bolf László (30/408-6858)

– Nagykovácsi –
Helyszín: Közösségi Ház és Könyvtár, ÖREGISKOLA
Cím: Kossuth Lajos u. 78.
Időpont: minden szerdán: 9:00-tól és csütörtökön 17:00 órától
Klubvezető: Vilhelm László (30/417-6124)

– Ócsa –
Helyszín: Egressy Gábor Szabadidőközpont
Cím: Bajcsy Zs. út 46-48.
Időpont: hétfő, szerda, péntek 7:45-kor és csütörtökön 17 órakor
Klubvezetők: Kozma Zoltánné /Jutka/ (30/922-1279) és Viola Istvánné /Erzsi/ (30/206-9542)

– Oroszlány –
Helyszín: Oroszlányi Sportkomplexum
Cím: Takács Imre u. 1. (Penny market mellett)
Időpont: csütörtök 9 óra:
Klubvezetők: Demeter Józsefné /Vera/ (34/361-425), Gráczia Istvánné /Magdi/ és Gráczia István (30/369-5692)

– Pápa –
Helyszín: Balance Stúdió
Cím: Czuczor G. u. 1.
Időpont: minden pénteken, 18:30-tól
Klubvezető: Edvy Gyuláné (20/981-4122)

– Pécs –
Helyszín: Reménysugár Kulturális Egyesület
Cím: Király u. 9. (Kapu alatt jobbra az első ajtó)
Időpont: minden hétfőn 09:00-tól és minden csütörtökön 14:00-tól
Klubvezető: Kékesiné Hollósy Lívia (30/491-0277 – Nem mindig elérhető)

– Pócsmegyer –
Helyszín: Rendezvényközpont
Cím: Kossuth Lajos utca 27.
Időpont: minden hétfőn és csütörtökön 09.00-tól
Klubvezetők: Borszékiné Rétháti Ágnes (30/426-2319) és Schandl Hubertné (30/350-5459)

– Salgótarján –
Helyszín: József Attila Művelődési és Konferencia Központ Konferenciaterme
Cím: Fő tér 2.
Időpont: minden csütörtökön 16:00-tól
Klubvezető: Bablenáné Kovács Márti (20/464-3034) és Dr. Kajtor Erzsébet (30/998-9538)
További információ: Magyar Rákellenes Liga Salgótarjáni Alapszervezete: www.rakliga.hu

– Sárszentmihály –
Helyszín: Közösségi Ház
Cím: Fő utca 45.
Időpont: Igény szerint
Klubvezető: Takácsné Pósta Erzsébet (20/335-5203)

– Siófok –
Helyszín: Rákellenes Liga régi SZTK emelet
Cím: Semmelweis utca 1. I emelet
Időpont: minden szerdán 14:00-tól
Klubvezető: Stang Mártonné Klári (20/933-5051)

– Sopron –
Helyszín: KISZÖV Művelődési Ház
Cím: Petőfi tér 6.
Időpont: hétfőn és szerdán 18:00-tól:
Klubvezető: Fülöp Erzsébet (30/304-4206)

– Százhalombatta –
Helyszín: Városi családsegítő és Gondozási Központ (23/354-934)
Cím: Szivárvány tér 5.
Időpont: minden héten, szerdán 9 órától
Klubvezető: Lévai Mária (30/280-4071)

– Százhalombatta –
Helyszín: Hotel Training
Cím: Augusztus 20. út 6.
Időpont: minden kedden és csütörtökön 9 órától
Klubvezető: Kovács Gabi (70/616-2217)

– Szeged –
Helyszín: Petőfi-telepi Művelődési Ház
Cím: Bartók Béla tér 9.
Időpont: Alkalomszerű, érdeklődni a klubvezetőnél és a 3.1.2 Meridiántorna Szegeden, FB oldalon lehet
Klubvezető: Aradiné Bereti Márti (30/309-3973)

– Szeged –
Helyszín: D2 Ifjúsági Fejlesztő és Médiaközpont
Cím: Dózsa u. 2
Időpont: Alkalomszerű, érdeklődni a klubvezetőnél és a 3.1.2 Meridiántorna Szegeden, FB oldalon lehet
Klubvezető: Aradiné Bereti Márti (30/309-3973)

– Szeged –
Igény szerint, telefonos egyeztetés alapján
Klubvezető: Bakosné Baranyi Ibolya (30/477-9381 vagy 20/515-7011)

– Szekszárd –
Helyszín: Baka István Ált. Iskola udvarán (a füves részen)
Cím: Béri Balogh Ádám u. 89. mellett
Időpont: minden csütörtökön 17 órától/téli időszámításkor, 18 órától/nyári időszámításkor
Klubvezető: Bartók Julianna (30/257-4470)

– Szentendre –
Helyszín: Dunaparti Művelődési Ház
Cím: Duna korzó 11.
Időpont: minden szerdán 08:00-tól
Klubvezető: Kemenyeczky Edit (20/430-9999)

– Szentes –
Helyszín: Közösségi Tér – Dózsa Ház
Cím: Csongrádi út 2.
Időpont: minden hétfőn 18:15
Klubvezető: Bánfi Józsefné (30/386-8674)

– Szentgotthárd –
Helyszín: Gyermekorvosi rendelő tetőtere
Cím: Rákóczi u. 5.
Időpont: minden csütörtökön 17:00-tól
Klubvezető: Werderits Edina (20/452-5745)

– Székesfehérvár –
Helyszín: Öreghegyi Közösségi Ház
Cím: Fiskális út 93.
Időpont: hétfő délelőtt 10 órától
Klubvezető: Takácsné Pósta Erzsébet (20/335-5203)

– Székesfehérvár –
Helyszín: Szent István Művelődési Ház
Cím: Liszt Ferenc u. 1.
Időpont: minden kedden 17:00-tól, minden szerdán 10:00-tól
Klubvezető: Takácsné Pósta Erzsébet (20/335-5203)

– Székesfehérvár –
Helyszín: L I S Z I /szolgáltató iroda/
Cím: Budai út/ Interspárral szemben/
Időpont: minden csütörtök 16 óra
Klubvezető: Takácsné Pósta Erzsébet (20/335-5203)

– Szigetvár –
Helyszín: Szigetvári Vigadó
Cím: József Attila u. 17.
Időpont: minden hétfőn, kedden, szerdán, csütörtökön 16.15 órától
Klubvezető: Kapronczai Józsefné /Ilona/ (30/719-8210)

– Szob –
Helyszín: Művelődési Központ
Cím: Árpád u. 19.
Időpont: minden kedden 16:00-tól, minden szerdán 15:00-tól
Klubvezetők: Borbély Istvánné (70/266-1897), Pereszlényi Gyuláné Ági (20/886-3798)

– Szolnok –
Helyszín: Civil Információs Központ
Cím: Baross u. 56.
Időpont: minden szerdán 9:00 és 18.00-tól:
Klubvezető: Kátainé Cseh Mária (70/617-2130)

– Szombathely –
Helyszín: Humán Civil Ház
Cím: Bem József u. 9/b.
Időpont: minden hétfőn 18:00-19:00-ig
Klubvezető: Hegedüsné Hencsey Zsuzsanna (20/514-6499)

– Szombathely –
Helyszín: Berzsenyi Dániel Könyvtár
Cím: Dr. Antall József tér 1.
Időpont: minden szerdán 9.15:
Klubvezető: Kovácsné Károlyi Gizella /Zelli/ (20/315-5345)

– Szombathely –
Helyszín: Lehetőségek Tere
Cím: Szent László király utca 17.
Időpont: péntek 16:15
Klubvezető: Kernné Mihácsi Melinda (70/319-5317)

– Szomolya –
Helyszín: Fekete Cseresznye Művelődési Ház
Cím: Kossuth út 3.
Időpont: minden szerdán 17.00 órakor:
Klubvezető: Gábor Zoltán Lászlóné (30/314-2577)

– Taksony –
Helyszín: MOZO Egészségstúdió
Cím: Arany János utca 1.
Időpont: minden kedden 09:00-tól, minden szombaton 09:00-től (előzetes bejelentkezéssel)
Klubvezető: Siposné Ruff Irén (70/336-0525)

– Tapolca –
Helyszín: Tamási Áron Művelődési Központ
Cím: Kisfaludy u. 2-6.
Időpont: csütörtök 16 óra
Klubvezető: Szabó Jenő Sándorné/Ibolya/ (30-429-0200)

– Tata –
Helyszín: Új kajakház Ökoturisztikai Központ
Cím: Tópart sétány 2.
Időpont: minden hétfőn 10.00 órától és pénteken 17.00 órától
Klubvezető: Labanc Györgyi (30/419-5080)

– Tatabánya –
Helyszín: Ezerjófű Gyógynövénybolt emelete
Cím: Dózsakert út 59.
Időpont: minden kedden és pénteken 17 órától
Klubvezető: Németh Antalné Andrea (20/921-0789)

– Tatabánya –
Helyszín: EUFÓRIA Egészség Centrum
Cím: Árpád út 70.
Időpont: minden hétfőn 16:15-től
Klubvezető: Tóthné Gajda Nóra (70/317-4017)

– Tatabánya –
Helyszín: Tehetséggondozó és Léleksegítő alapítvány
Cím: Béla király körtér 70. (Közösségi Ház)
Időpont: minden kedden délelőtt 10:00-tól:
Klubvezetők: Tóthné Gajda Nóra (+36/70-317-4017), és Németh Antalné Andrea (20/921-0789)

– Tatabánya –
Helyszín: Euro – Fittness
Cím: Kodály tér 5.
Időpont: minden szerda 16:30-tól
Klubvezető: Sógor Lajosné (30/618-2871)

– Telki –
Helyszín: Zsámbéki medence
Cím: időjárás függő
Időpont: szerdán 10:00-től
Klubvezető: Köveskuti Tünde (30/212-6952)

– Tengelic –
Helyszín: TM Integrált Szociális Intézmény Csilla Otthona
Cím: Alsótengelic 14.
Időpont: péntek 14.30-kor
Klubvezető: Mohai Istvánné (30/252-1839)

– Tengelic –
Helyszín: Faluház külső teraszán
Cím: Petőfi u. 9.
Időpont: szerda 17.30
Klubvezető: Mohai Istvánné (70/943-4211)

– Tét –
Cím: Győri út 17.
Időpont: minden kedden 18 órakor
Klubvezető: Németh Erzsébet (96/461-359)

– Tiszafüred –
Helyszín: Szent Imre Katolikus Általános Iskola Tornaterme
Cím: Fő utca 26.
Időpont: minden szerdán, 17:45-től
Klubvezető: Kovácsné Fórizs Emese (20/537-2787)
További információ: Magyar Rákellenes Liga Tiszafüredi Alapszervezete, www.rakliga.hu

– Tiszanána –
Helyszín: Nyugdíjas Klub
Cím: Fő út 139.
Időpont: minden szerdán 16:10-tól
Klubvezető: Orbánné Fülepi Ágnes (70/361-2590)

– Tiszaszőlős –
Helyszín: Tiszaszőlősi Általános Iskola Tornaterme
Cím: Alkotmány út 12.
Időpont: minden héten, csütörtök 17:30-tól
Klubvezető: Pálfi Péter Mihályné (30/437-7174)

– Tiszaújváros –
Helyszín: Ifjúsági Park
Cím: Bartók Béla út
Időpont: minden szerdán 17.30-tól
Klubvezető: Barna Miklósné /Ili/ (20/422-1229)

– Tolna –
Helyszín: Tolna Eötvös utcai általános iskola tornaterme
Cím: Eötvös utca 2.
Időpont: minden hét csütörtökön 17:30-tól
Klubvezető: Hetényi Tiborné Magdi (20/962-9741)

– Üröm –
Helyszín: Kossuth Lajos Művelődési Ház
Cím: Iskola utca 4.
Időpont: minden hétfőn 9-órától
Klubvezető: Busi Gáborné Zsuzsa (70/941-5454)

– Várpalota –
Helyszín: Volt Béke Étterem
Cím: Endrődy Pálffy Tamás u. 16.
Időpont: minden hétfőn és szerdán 17.00-tól
Klubvezető: Galambos Ferenc (30/722-1360)

– Várpalota –
Helyszín: Civilház
Cím: Szent István út 14.
Időpont: minden csütörtökön 17.00-18.00 óráig
Klubvezető: Darnai Jánosné /Mária/ (20/9107-385)

– Veresegyház –
Helyszín: Szabadidős és Gazdasági Innovációs Központ
Cím: Fő út 45-47.
Időpont: minden csütörtökön 8:00-tól
Klubvezető: Csányi Éva (30/227-8444)

– Veszprém –
Helyszín: Csolnoky Ferenc Kórház Rendelőintézete
Cím: Komakút tér 1.
Időpont: minden pénteken 16.00-tól
Klubvezető: Takácsné Pósta Erzsébet (20/335-5203)

– Veszprém –
Helyszín: Csökkent Képességű Otthon
Cím: Ördögárok u. 5
Időpont: minden szerdán 14.00-tól
Klubvezető: Cseke Sándor (30/192-3428)

– Veszprém és környéke –
Igény szerint
Klubvezető: Czabuláné Nagy Andrea (70/339-5009)

– Villány –
Helyszín: Művelődési Ház
Cím: Baross G. u.13.
Időpont: minden hétfőn 17:30-tól
Klubvezető: Monyoródi Babett (20/594-1111)

– Villány –
Helyszín: Polgár Panzió
Cím: Hunyadi út 19.
Időpont: szerda 17:00-tól
Klubvezető: Polgár Katalin (20/938-8702)

– Visegrád –
Helyszín: Visegrádi Ifjúsági Sziget Egyesület
Cím: Sziget u. 5.
Időpont: keddenként 16:30-tól
Klubvezető: Lelkes Lászlóné /Ágnes/ (20/222-7553)

– Zalaegerszeg –
Helyszín: Zala Megyei Kórház Diagnosztikai tömb IV. emelet, Tanácsterem
Cím: Zrínyi M. u.1.
Időpont: minden szerdán 15:45-től
Klubvezető: Csitos Józsefné (30/354-7868)

– Zalaszentgrót –
Helyszín: Művelődési Ház
Cím: Batthyány u. 7.
Időpont: minden szerdán 18.00 órától
Klubvezető: Dr. Tóth Mária (30/268-9040)

– Zirc –
Helyszín: Segítő Kezek Háza
Cím: Ady E. u. 3.
Időpont: szerdánként 9:00 órától
Klubvezető: Döméné Janni Ildikó (70/545-5579)

– Zsámbok –
Helyszín: József Attila Művelődési ház szabadidő és egészségparkja
Cím: József Attila utca 4.
Időpont: minden reggel 7:30-tól
Klubvezető: Varró Istvánné Borka (30/711-4681)