Vidéki gyakorlóhelyek, klubok:

– Agárd –
Helyszín: Agárdi Közösségi Ház
Cím: Márvány u. 27.
Időpont: minden hétfőn 17:00-tól
Klubvezető: Wagner Péterné /Rita/ (30/979-3777)

– Agostyán –
Helyszín: Természetes Életmód Alapítvány Oktatóközpont
Cím: Ágoston-liget (Ökofalu)
Időpont: minden szombaton 10.00 óra
Klubvezető: Labanc Györgyi (30/419-5080)

– Ajka –
Helyszín: Civil Ház
Cím: Sport utca 25.
Időpont: minden hétfőn 18:00-tól
Klubvezető: Vajda Zsuzsanna (70/372-0516)

– Apátfalva –
Helyszín: Faluház
Cím: Templom u. 57 sz.
Időpont: kedd, csütörtök 17 óra:
Klubvezető: Czigeldrom – Koromné Pánczél Ilona (30/639-5343)

– Baja –
Helyszín: Belvárosi Közösségi Ház
Cím: Széchenyi utca 4-6.
Időpont: minden csütörtökön 17:00-tól
Klubvezető: Sári Éva (20/486-0606)

– Bakonybél –
Helyszín: Közösségi ház
Cím: Fő út 3.
Időpont: minden hétfőn 18 órától
Klubvezető: Bauer Tiborné Ancsa (20/245-9262)

– Balatonfűzfő –
Helyszín: Közösségi ház
Cím: József Attila u. 12.
Időpont: minden kedden 18:00-tól
Klubvezető: Hegedűs Istvánné Ica (30/939-1218)
A hely és időpont változhat, ezért kérjük a foglalkozások előtt érdeklődjön telefonon.

– Balassagyarmat –
Helyszín: Nyugalom Szigete Masszázs és Szépségszalon
Cím: Rákóczi út 34-36.
Időpont: minden hétfőn 19:00-tól
Klubvezető: Gonda Judit (30/864-8625)

– Balatongyörök –
Helyszín: Berhta Bulcsú Művelődési ház
Cím: Kossuth L. u 29.
Időpont: kedd-péntek: 9-től
Klubvezető: Dr. Idrányi Zoltánné (70/604-5228)

– Balatonszárszó –
Helyszín: Új Élet Klub 312 Meridián
Cím: Szemesi u. 3.
Időpont: kéthetente kedden 15 órától
Klubvezető: Takácsné Marics Margit (20/3711617)

– Barcs –
Helyszín: Innovációs Oktatási és Közösségi Központ tornaterme
Cím: Széchenyi u. 19.
Időpont: minden szerdán 14. órától 15.30-ig
Klubvezető: Dernanecz Józsefné (30/309-5121)

– Bátya –
Helyszín: Községi Könyvtár
Cím: Rákóczi Ferenc út 2 sz.
Időpont: minden pénteken 18 órától
Klubvezető: Firák Lászlóné (70/413-2323)

– Bátya –
Helyszín: Könyvtár, Információs és Közösségi Hely
Cím: Rákóczi u. 2.
Időpont: minden hétfőn 17.30-tól
Klubvezető: Varga Mária Zsuzsanna (70/457-0707)

– Biatorbágy –
Helyszín: Faluház
Cím: Baross Gábor utca 1.
Időpont: minden hétfőn, páros héten délután 16:00-tól, páratlan héten délelőtt 10:00-tól
Klubvezető: Székelyné Szlama Gabriella /Gabó/ (30/319-7833)

– Bonyhád –
Helyszín: Vörösmarty Mihály Művelődési Központ
Cím: Széchenyi tér 2.
Időpont: minden kedden 17:30-tól
Klubvezető: Illés Tiborné Cili (70/452-2539)

– Borsodszirák –
Helyszín: Általános Művelődési Központ és Könyvtár
Cím: Fő út 14. sz.
Időpont: minden csütörtök 18 óra
Klubvezető: Berentés Gyuláné (30/442-3824)

– Bölcske –
Helyszín: Nemzeti Művelődési Intézet
Cím: Szentháromság tér 6.
Időpont: minden hétfőn 15:30-tól – 16:30-ig
Klubvezető: Molnár Istvánné /Zsuzsi/ (20/391-0192)

– Budakalász –
Helyszín: Kós Károly Művelődési Ház és Könyvtár
Cím: Szentendrei út 9.
Időpont: minden pénteken 8:30-tól
Klubvezető: Lontainé Erzsébet (30/735-0672)

– Budaörs –
Helyszín: Jókai Közösségi Ház
Cím: Lévai út 34.
Időpont: minden kedden és csütörtökön 13:00-tól
Klubvezető: Pintér Krisztina (30/613-8240)

– Csongrád –
Helyszín: Batsányi János Gimnázium tornaterme
Cím: Kossuth tér 1.
Időpont: minden szerdán 16:00-tól – Bizonytalan ideig szünetel
Klubvezető: Túri-Kis Mariann (20/662-5086)

– Csopak –
Helyszín: Civilház
Cím: Paloznaki út 1.
Időpont: csütörtökönként 17 órától
Klubvezető: Hajdú Fehér Zsuzsanna (20/590-1850)

– Dabas –
Helyszín: Társasház alagsor
Cím: Álmos vezér utca 5.
Időpont: minden hétfőn 18:30-tól és pénteken 17:30-tól
Klubvezető: Magyarné Katona Erzsébet (30/345-7782)

– Dány –
Helyszín: Széchenyi István Általános Iskola Aulája
Cím: Szent Imre tér 1.
Időpont: hétfőn 17:00-tól
Klubvezető: Szamosvölgyi Attiláné (30/328-2120)

– Debrecen –
Helyszín: Volt Camping előtt
Időpont: minden nap, 7:15-től
Klubvezető: Kiss Erzsébet (30/450-3728)

– Debrecen –
Helyszín: Újkerti Közösségi Ház
Cím: Jerikó u. 17-19.
Időpont: minden hónap 2-3-4 hetének szerdája 17.00-tól
Klubvezető: Sarkadi Judit (20/587-8300)

– Debrecen –
Helyszín: József Attila-telepi Könyvtár
Cím: Monostorpályi út 110.
Időpont: minden csütörtökön 19 órától
Klubvezető: Illyésné Sigér Erzsébet (70/579-7039)

– Doboz –
Helyszín: Közösségi Ház és Könyvtár
Cím: Hunyadi tér 1.
Időpont: minden hétfőn 19:00-tól
Klubvezető: Balázs Mátyás (20/512-3944)

– Dömös –
Helyszín: Faluház
Cím: Szent István utca 2.
Időpont: minden szerdán 15:30-tól
Klubvezető: Szabó Béláné /Solymosi Judit/ (20/417-6538)

– Dunaföldvár –
Helyszín: Napsugár Idősek Otthona
Cím: Hunyadi park 5.
Időpont: minden hétfő 9:00 óra
Klubvezetők: Antal Ferencné Marika (70/904-7046) és Garai János (70/386-2503)

– Dunaföldvár –
Helyszín: Városi Művelődési Központ
Cím: Ilona u.9.
Időpont: minden szerdán 16:00-tól és minden pénteken délelőtt 9:00-tól
Klubvezetők: Antal Ferencné Marika (70/904-7046) és Garai János (70/386-2503)

– Dunaharaszti –
Helyszín: Művelődési Ház
Cím: Táncsics Mihály u. 2
Időpont: keddtől – péntekig 08:00-tól
Klubvezetők: Pakot Zsuzsanna és Pakot Jánosné (30/749-8656)

– Dunakeszi –
Helyszín: VOKE József Attila Művelődési Központ, Idősek Klubja
Cím: Állomás sor 17.
Időpont: hétfő: 10:00-tól
Klubvezetők: Dr. Back Frigyesné Judit (20/9443-267), helyettes: Szegő Péter (70/940-4912)

– Dunavarsány –
Helyszín: Petőfi Művelődési Ház és Könyvtár (Tükrös terem)
Cím: Kossuth Lajos u 2
Időpont: minden szerdán 18:30 órától
Klubvezető: Batu Emma (20/358-3440)

– Ebes –
Helyszín: Idősek Klubja
Cím: Kossuth u. 34.
Időpont: minden csütörtökön 15.00 órától
Klubvezető: Cseri Melinda (30/308-4232 és 52/565-071)

– Edelény –
Helyszín: Művelődési Ház
Cím: Borsodi út 9.
Időpont: minden csütörtök 18:00 órától
Klubvezető: Demeterné Piroska (30/564-1491)

– Eger –
Helyszín: Zellervár közösségi ház
Cím: Hadnagy út 34.
Időpont: minden héten, szerdán 9.00 órától
Klubvezető: Kaszab Katalin (30/212-8755)

– Esztergom –
Helyszín: Szentgyörgymezei olvasókör
Cím: Andrássy út 23.
Időpont: minden hétfőn 10:00 órától
Klubvezető: Kalocsai Lászlóné (30/478-9210)

– Erdőkertes –
Helyszín: Faluház
Cím: Fő út 112.
Időpont: minden kedden és csütörtökön 16 órától
Klubvezető: Diószeghi Zsuzsanna (70/342-5323)

– Etyek –
Helyszín: Segítő Kéz Szociális Alapszolgáltató Intézmény
Cím: Magyar u. 1.
Időpont: minden hétfőn 8:30-kor és 14:00-kor, csütörtökön 8:30-kor
Klubvezető: Egger Ilona (30/604-1772)

– Érd –
Helyszín: Szepesi Gyula Művelődési Központ
Cím: Alsó u. 9.
Időpont: minden hétfőn 9.00-tól: Kissné Herpai Katalin (30/585-7264) és/vagy Garancsi Andrásné Mária (20/320-9080)
minden kedden 9:00-tól: Garancsi Andrásné Mária (20/320-9080) és/vagy
Parázsné Galla Klára (30/349-1913), Lévai Mária (30/280-4071);

13:00 órától:   Borbola Ferencné (20/986-4389)

– Érd –
Helyszín: Parkvárosi Közösségi Ház
Cím: Gépész u. 14.
Időpont: minden pénteken 14:00 órától
Klubvezető: Garancsi Andrásné Mária (20/320-9080)

– Felsőörs –
Helyszín: Civilház
Cím: Szabadságtér 5.
Időpont: minden szerdán 18:00-tól
Klubvezetők: Kovács Lajos (20/454-8548) és Cseke Sándor (30/192 3428)

– Göd –
Helyszín: József Attila Művelődési Ház (emeleti termében)
Cím: Pesti út 72.
Időpont: keddenként 10:00-11:00 óra között
Klubvezető: Szegő Péter (70/940-4912)

– Göd (Felsőgöd) –
Helyszín: Ady Klub (Felsőgöd)
Cím: Kálmán utca 13.
Időpont: minden szerdán 18:00 órától
Klubvezetők: Szőke Istvánné Icu (70/364-4474) és Kurucz Györgyné (20/595-5752)

– Gödöllő –
Helyszín: Civil Házban
Cím: Szabadság út 23.
Időpont: szerdánként 9:00-től 10:00 óráig
Klubvezető: Petró Annamária (30/564-5133)

– Gödöllő –
Helyszín: Civil Ház
Cím: Szabadság út 23.
Időpont: szerdánként 10:00-11:00 óra
Klubvezető: Adorján Marianne (20/378-2101)

– Gödöllő –
Helyszín: BIO-FIT Center
Cím: Állomás utca 1-2/a.
Időpont: minden csütörtökön 9:30-10:30
Klubvezető: Adorján Marianne (20/378-2101)

– Gödöllő –
Helyszín: Fővárosi Önkormányzat Gödöllői Idősek Otthona
Cím: Dózsa György út 65.
Időpont: hétfőnként 9:30-10:30-ig (zártkörű)
Klubvezető: Adorján Marianne (20/378-2101)

– Gyömrő –
Helyszín: Teremtés Háza Meditációs Központ
Cím: Vadvirág u. 23.
Időpont: hétfőn 18.00-tól
Klubvezető: Jaksáné Baté Henrietta (30/206-0588)

– Gyöngyös –
Helyszín: Mátra Honvéd Kaszinó belső udvara, (eső esetén termet is kapunk)
Cím: Fő tér 9.
Időpont: kedd-csütörtökön 16.30-kor
Klubvezető: Hovanecz Mária (20/383-8287)

– Győr –
Helyszín: Kedves Érdeklődők! Sajnos az eddigi helyszínen (Családi Erőközpont, Győr, Pátzay Pál U. 24.) sok év után már nincs lehetőség meridiántornát tartani. Jelenleg még keresem az új helyet. Remélem hamarosan találunk erre megoldást. Addig is az alábbi telefonszámon elérhető vagyok. Köszönöm a megértéseteket!
Klubvezető: Körmendi Katalin (30/495-4702)

– Győr –
Helyszín: A test és lélek forráskútja
Cím: Répce u. 42.
Időpont: minden hétfőn 17.30 órától
Klubvezető: Borbély Julianna (20/236-6593)

– Győr-Ménfőcsanak –
Helyszín: Bezerédj-kastély
Cím: Győri út 90.
Időpont: minden szerdán 19:00 órától
Klubvezető: Rapkay Zoltánné  (30/349-6825)

– Győrújbarát –
Helyszín: Civil Ház
Cím: Veres Pétet u. 7.
Időpont: hétfő 9.00-tól
Klubvezető: Horváth Ervinné Rita (20/4706125)

– Hajdúnánás –
Helyszín: Kéky Lajos Művelődési Központ
Cím: Köztársaság tér 6.
Időpont: minden kedden 9.00-tól, szerdán 17 órától
Klubvezető: Pálfi László és Pálfi Lászlóné (30/373-8337)

– Hajdúszoboszló –
Helyszín: Pergola Wellness Ház
Cím: Attila u. 53.
Időpont: minden kedden és szerdán 18 órától
Klubvezető: Cseri Melinda (52/722-737 és 30/308-4232) és Szoboszlainé Márton Irén (20/237-0758)

– Hajdúszoboszló –
Helyszín: Művelődési Központ
Cím: Szilfákalja u. 2.
Időpont: minden pénteken 17.00-től
Klubvezető: Cseri Melinda (52/722-737 és 30/308-4232)

– Halászi –
Helyszín: Régi Iskola
Cím: Kossuth Lajos u. 51.
Időpont: minden csütörtökön 18:00-tól
Klubvezető: Herke Ildikó (20/321-3814)

– Hatvan –
Helyszín: Grassalkovich Művelődési Ház
Cím: Kossuth tér 24. (a posta mellett)
Időpont: minden szerdán 16:45-től
Klubvezető: Zsitvay Katalin (30/627-0025)

– Herceghalom –
Helyszín: Gesztenyés út
Cím: Gesztenyés út 36. (A védőnő mögötti épület tetőtere)
Időpont: minden kedd 19:30-tól – SZÜNETEL
Klubvezető: Gáll Arielle (30/951-3000)

– Hévíz –
Helyszín: Szabó Lőrinc utcai játszótér mellett
Cím: Szabó Lőrinc utca 14.
Időpont: /vasárnap kivételével/ minden nap reggel 8.00 óra
Klubvezető: Péterné Bakos Marianna (30/589-0283)

– Hódmezővásárhely –
Helyszín: Jó időben: Népkertben; rossz időben: a Sportuszodában
Cím: Tóalj utca vagy Ady Endre út 1.
Időpont: minden szombaton 9:00-tól
Klubvezető: Fekete Edit (30/454-1587)

– Isaszeg –
Helyszín: Dózsa György Művelődési Központ
Cím: Dózsa György út 2.
Időpont: hétfő, szerda, péntek 13:00 -14:00-ig (a helyszín változhat):
Klubvezetők: Verseczkyné Sziki Éva (70/459-6615) és Bánszkiné Varga Judit (70/372-6469)

– Jánoshalma –
Helyszín: Kistérségi Egészségügyi Központ
Cím: Petőfi S. utca 1.
Időpont: minden szerdán 18.30-tól:
Klubvezető: Farkas Annamária (30/519-1912)

– Jászárokszállás –
Helyszín: Petőfi Művelődési Ház
Cím: Árpád tér 1.
Időpont: minden kedden 17:30-tól
Klubvezető: Ferencz Jánosné (30/645-0536)

– Jenő –
Helyszín: Közösségi Ház
Cím: Andrássy u. 27.
Időpont: Igény szerint, előzetes egyeztetéssel
Klubvezető: Takácsné Pósta Erzsébet (20/335-5203)

– Kalocsa –
Helyszín: Kalocsai Eperföldi Ált. Isk. közösségi terme
Cím: Szent Imre u. 32.
Időpont: minden kedden és csütörtökön 17:00-tól
Klubvezetők: Firák Lászlóné (Nagy Erzsébet) (70/413-2323) és Jakab Ivett (70/967-0776)

– Kalocsa –
Helyszín: Kalocsai Szent Kereszt Kórház területén Pszichiátria Foglalkoztató
Cím: Kossuth Lajos út 34-36.
Időpont: minden csütörtökön, 10:00-tól
Klubvezető: Firák Lászlóné /Nagy Erzsébet/ (70/413-2323)

– Kaposmérő –
Helyszín: Faluház
Cím: Rákóczi út 41.
Időpont: minden hétfőn 17:30-tól
Klubvezetők: Csizmadia Béla (30/268-1256) és Csizmadiáné Iller Katalin (30/324-6392)

– Kaposvár –
Helyszín: Vadvirág Alapítvány
Cím: Fő út 57.
Időpont: hétfő 11.00-tól
Klubvezető: Harsányi Katalin (30/991-0175)

– Kapuvár –
Helyszín: Hamsa alternatív mozgás és masszázs stúdió
Cím: Damjanich utca 79.
Időpont: hétfő: 8:00, kedd: 18:00, szerda: 14.00, csütörtök 8:00
Klubvezető: Papp Csaba (20/378-8145)

– Kecskemét –
Helyszín: Hírös Agóra Ifjúsági Otthon
Cím: Kossuth tér 4.
Időpont: minden pénteken 17 óra
Klubvezető: Szegedi Lídia (70/608-1358)
(Nyári helyszín és időpont – májustól – szeptemberig: Temes téri játszótér – minden pénteken 18:00-tól)

 

– Keszthely -Helyszín: Városi Kórház Egészségfejlesztési Iroda rehabilitációs tornaterem
Cím: Ady u. 2.
Időpont: minden hétfőn 18:00-tól
Klubvezető: Cservenkáné Batha Csilla (30/232-1982)

– Keszthely –

Helyszín: Fejér György Városi Könyvtár emeleti különterme
Cím: Zeppelin tér 3
Időpont: minden szerdán 16:30-tól
Klubvezető: Cservenkáné Batha Csilla (30/232-1982)

– Keszthely –
Helyszín: Zöldmező Utcai Általános Iskola (Speciális Szakiskola, Kollégium, Egységes Gyógypedagógiai és Módszertani Intézmény)
Cím: Zöldmező utca 2.
Időpont: csütörtökönként 16:00 órától (kizárólag az iskolai közösség számára)
Klubvezető: Cservenkáné Batha Csilla (30/232-1982)

– Kesztölc –
Helyszín: Általános Iskola tornaterme
Cím: Iskola utca 68.
Időpont: minden szerdán, 18:00-tól
Klubvezető: Srutek Gabriella (30/332-2302)

– Kiskőrös –
Helyszín: Művelődési Központ
Cím: Petőfi Sándor út 4.
Időpont: minden hétfőn 16.30-tól
Klubvezető: Komlósi Györgyné Kati (20/959-1236)

– Kiskunfélegyháza –
Igény szerint, telefonos egyeztetés alapján
Klubvezető: Mikita Ferencné Bíbok Zsuzsanna (20/206-6699)

– Kiskunhalas –
Igény szerint, telefonos egyeztetés alapján
Klubvezető: Sulyok Olivér (70/234-5273)

– Komárom –
Helyszín: Közösségi Ház
Cím: Jedlik Ányos u. 8.
Időpont: minden szerdán 16.30 órakor
Klubvezető: Valent Maya (20/341-6517) és Tibold Zoltánné Magdi (20/382-4330)

– Kóny –
Helyszín: Faluházban
Cím: Rákóczi u. 5.
Időpont: minden szerdán 17:30-tól
Klubvezető: Tarcson Márta (20/587-3095)

– Körmend –
Helyszín: Művelődési Ház
Cím: Berzsenyi u. 11. klub 2-es terem
Időpont: minden hétfőn 18.00-19.00-ig
Klubvezető: Ulicska Tamás (20/951-0808)

– Kőszeg –
Helyszín: SOS Gyermekfalu nagyterme
Cím: Sigray Jakab u. 3.
Időpont: minden hétfőn, 17:30-tól, minden csütörtökön 8:00-tól
Klubvezető: Kovácsné Károlyi Gizella /Zelli/ (20/315-5345)

– Leányfalu –
Helyszín: Hajóállomás
Cím: Petőfi stny.
Időpont: minden hétfőn 8.00-tól
Klubvezető: Kemenyeczky Edit (20/430-9999)

– Létavértes –
Helyszín: Városi Könyvtár
Cím: Rózsa u.1.
Időpont: minden kedden 17.30
Klubvezető: Kulcsárné Juhász Judit (30/201-0942)

– Lukácsháza –
Helyszín: Közösségi Ház
Cím: Tanács u. 12.
Időpont: minden szerdán, 17:00-tól
Klubvezető: Kovácsné Károlyi Gizella (Zelli) (20/315-5345)

– Maglód –
Helyszín: Régi Művelődési Ház
Cím: Kölcsey u. 2.
Időpont: minden pénteken, 12:30-tól
Klubvezető: Csollákné Margó (70-611-5310)

– Makó –
Helyszín: Kossuth Tsz. Székház
Cím: Makó-Úri u.16. sz.
Időpont: minden hétfő 9 órától: Vince Sándorné (Magdi) (20/473-1839)
minden kedden 9 órától: Tilimpás Mária (30/341-2322)
minden csütörtökön 9 órától: Kajáriné Katalin (30/339-4306)
minden péntek 9 órától: Tilimpás Mária (30/341-2322)

Helyszín: Fenyő Miksa Könyvtár
Cím: Petőfi tér 2.
Időpont: minden csütörtök 17-tól
Klubvezető: Lipka Mihályné (70/379-3487)

– Miskolc –
Helyszín: Célpont Közösségi Tér
Cím: Arany János u. 29-35.
Időpont: csütörtök 14:30-tól
Klubvezető: Szabóné Lehotai Magdolna (30/412-6911)

– Miskolc –
Helyszín: Vár-sétány Szolgáltatási Központ Nappali ellátása
Cím: Bartók Béla u. 7.
Időpont: csütörtök 10:30-tól
Klubvezető: Kaló Edit, (30/690-2444)

– Miskolc –
Helyszín: Martin-Kertvárosi Nyugdíjas Klub
Cím: Kisfaludy út 38.
Időpont: csütörtök 10:30-tól
Klubvezető: Németh Sándorné Judit  30/686-3653

– Mohács –
Helyszín: Ifjúsági Centrum
Cím: Széchenyi tér 16.
Időpont: hétfőn 16:15-től és csütörtökön: 10:45-től
Klubvezető: Dankó Zsuzsanna (30/921-8878) /8:00-9:00, 13:00-14:30/

– Mosonmagyaróvár –
Helyszín: Flesch Kulturális központ
Cím: Erkel Ferenc út 14.
Időpont: minden hétfőn, 17:00-tól
Klubvezető: Nagy Lászlóné Panni (20/575-7883)

– Mór –
Helyszín: Lamberg – kastély parkja Pávaház mellett
Cím: Szent István tér 5.
Időpont: péntek este 18:45-től
Klubvezető: Nagyné Erzsike (30/302-7143) – kérjük előzetesen telefonon jelentkezni

– Murakeresztúr –
Helyszín: Művelődési ház könyvtár
Cím: Kossuth Lajos út 16.
Időpont: minden szerdán 17.00-tól
Klubvezető: Bolf László (30/408-6858)

– Nagykanizsa –
Helyszín: Halasi István városi könyvtár
Cím: Kálvin tér 5.
Időpont: hétfőn és kedden 16 órától, szombaton 10.00-tól:
Klubvezető: Bolf László (30/408-6858)

– Nagykanizsa –
Helyszín: Hevesi Sándor Művelődési Központ
Cím: Széchenyi tér 5-9 sz.
Időpont: minden pénteken 16:00-tól
Klubvezető: Bolf László (30/408-6858)

– Nagykovácsi –
Helyszín: Közösségi Ház és Könyvtár, ÖREGISKOLA
Cím: Kossuth Lajos u. 78.
Időpont: minden szerdán: 9:00-tól és csütörtökön 17:00 órától
Klubvezető: Vilhelm László (30/417-6124)

– Ócsa –
Helyszín: Egressy Gábor Szabadidőközpont
Cím: Bajcsy Zs. út 46-48.
Időpont: hétfő, szerda, péntek 7:45-kor és csütörtökön 17 órakor
Klubvezetők: Kozma Zoltánné /Jutka/ (30/922-1279) és Viola Istvánné /Erzsi/ (30/206-9542)

– Oroszlány –
Helyszín: Oroszlányi Sportkomplexum
Cím: Takács Imre u. 1. (Penny market mellett)
Időpont: csütörtök 9 óra:
Klubvezetők: Demeter Józsefné /Vera/ (34/361-425), Gráczia Istvánné /Magdi/ és Gráczia István (30/369-5692)

– Pápa –
Helyszín: Balance Stúdió
Cím: Czuczor G. u. 1.
Időpont: minden pénteken, 18:30-tól
Klubvezető: Edvy Gyuláné (20/981-4122)

– Pécs –
Helyszín: Reménysugár Kulturális Egyesület
Cím: Király u. 9. (Kapu alatt jobbra az első ajtó)
Időpont: minden hétfőn 09:00-tól és minden csütörtökön 14:00-tól
Klubvezető: Kékesiné Hollósy Lívia (30/491-0277 – Nem mindig elérhető)

– Pécs –
Helyszín: AKK. APÁCAI KÖZÖSSÉGI HÁZ
Cím: Tolsztoj u. 10.
Időpont: kedd: 15.00 – 16.00; csütörtök: 9.00 – 10.00
Klubvezető: Németh Ágnes (20/538-4957)

– Pócsmegyer –
Helyszín: Rendezvényközpont
Cím: Kossuth Lajos utca 27.
Időpont: minden hétfőn és csütörtökön 09.00-tól
Klubvezetők: Borszékiné Rétháti Ágnes (30/426-2319) és Schandl Hubertné (30/350-5459)

– Salgótarján –
Helyszín: József Attila Művelődési és Konferencia Központ Konferenciaterme
Cím: Fő tér 2.
Időpont: minden csütörtökön 16:00-tól
Klubvezető: Bablenáné Kovács Márti (20/464-3034) és Dr. Kajtor Erzsébet (30/998-9538)
További információ: Magyar Rákellenes Liga Salgótarjáni Alapszervezete: www.rakliga.hu

– Sárszentmihály –
Helyszín: Közösségi Ház
Cím: Fő utca 45.
Időpont: Igény szerint
Klubvezető: Takácsné Pósta Erzsébet (20/335-5203)

– Siófok –

Helyszín: Régi SZTK emelet
Cím: Semmelweis utca 1. I emelet
Időpont: minden szerdán 14:00-tól
Klubvezető: Stang Mártonné Klári (20/933-5051)

– Soltvadkert-
Helyszín és időpont változó: ( munkám miatt) amit a tornázók megértenek.
Klubvezető: Kovács Jánosné (Ildikó) (20/251-9050)

– Sopron –
Helyszín: Erzsébet kert
Cím: Petőfi tér 6.
Időpont: hétfőn és szerdán 18:00-tól
Klubvezető: Fülöp Erzsébet (30/304-4206)

– Százhalombatta –
Helyszín: Városi családsegítő és Gondozási Központ (23/354-934)
Cím: Szivárvány tér 5.
Időpont: minden héten, szerdán 9 órától
Klubvezető: Lévai Mária (30/280-4071)

– Százhalombatta –
Helyszín: Hotel Training
Cím: Augusztus 20. út 6.
Időpont: minden kedden és csütörtökön 9 órától
Klubvezető: Kovács Gabi (70/616-2217)

– Szeged –
Helyszín: Petőfi-telepi Művelődési Ház
Cím: Bartók Béla tér 9.
Időpont: Alkalomszerű, érdeklődni a klubvezetőnél és a 3.1.2 Meridiántorna Szegeden, FB oldalon lehet
Klubvezető: Aradiné Bereti Márti (30/309-3973)

– Szeged –
Helyszín: D2 Ifjúsági Fejlesztő és Médiaközpont
Cím: Dózsa u. 2
Időpont: Alkalomszerű, érdeklődni a klubvezetőnél és a 3.1.2 Meridiántorna Szegeden, FB oldalon lehet
Klubvezető: Aradiné Bereti Márti (30/309-3973)

– Szeged –
Igény szerint, telefonos egyeztetés alapján
Klubvezető: Bakosné Baranyi Ibolya (30/477-9381 vagy 20/515-7011)

– Szekszárd –
Helyszín: Baka István Ált. Iskola udvarán (a füves részen)
Cím: Béri Balogh Ádám u. 89. mellett
Időpont: minden csütörtökön 17 órától/téli időszámításkor, 18 órától/nyári időszámításkor
Klubvezető: Bartók Julianna (30/257-4470)

– Szentendre –
Helyszín: Dunaparti Művelődési Ház
Cím: Duna korzó 11.
Időpont: minden szerdán 08:00-tól
Klubvezető: Kemenyeczky Edit (20/430-9999)

– Szentes –
Helyszín: Közösségi Tér – Dózsa Ház
Cím: Csongrádi út 2.
Időpont: minden hétfőn 18:15
Klubvezető: Bánfi Józsefné (30/386-8674)

– Szentgotthárd –
Helyszín: Gyermekorvosi rendelő tetőtere
Cím: Rákóczi u. 5.
Időpont: minden csütörtökön 17:00-tól
Klubvezető: Werderits Edina (20/452-5745)

– Székesfehérvár –
Helyszín: Öreghegyi Közösségi Ház
Cím: Fiskális út 93.
Időpont: hétfő délelőtt 10 órától
Klubvezető: Takácsné Pósta Erzsébet (20/335-5203)

– Székesfehérvár –
Helyszín: Szent István Művelődési Ház
Cím: Liszt Ferenc u. 1.
Időpont: minden kedden 17:00-tól, minden szerdán 10:00-tól
Klubvezető: Takácsné Pósta Erzsébet (20/335-5203)

– Székesfehérvár –
Helyszín: L I S Z I /szolgáltató iroda/
Cím: Budai út/ Interspárral szemben/
Időpont: minden csütörtök 16 óra
Klubvezető: Takácsné Pósta Erzsébet (20/335-5203)

– Szigetvár –
Helyszín: Szigetvári Vigadó
Cím: József Attila u. 17.
Időpont: minden hétfőn, kedden, szerdán, csütörtökön 16.15 órától
Klubvezető: Kapronczai Józsefné /Ilona/ (30/719-8210)

– Szob –
Helyszín: Művelődési Központ
Cím: Árpád u. 19.
Időpont: minden kedden 16:00-tól, minden szerdán 15:00-tól
Klubvezetők: Borbély Istvánné (70/266-1897), Pereszlényi Gyuláné Ági (20/886-3798)

– Szolnok –
Helyszín: Civil Információs Központ
Cím: Baross u. 56.
Időpont: minden szerdán 9:00 és 18.00-tól:
Klubvezető: Kátainé Cseh Mária (70/617-2130)

– Szombathely –
Helyszín: Humán Civil Ház
Cím: Bem József u. 9/b.
Időpont: minden hétfőn 18:00-19:00-ig
Klubvezető: Hegedüsné Hencsey Zsuzsanna (20/514-6499)

– Szombathely –
Helyszín: Berzsenyi Dániel Könyvtár
Cím: Dr. Antall József tér 1.
Időpont: minden szerdán 9.15:
Klubvezető: Kovácsné Károlyi Gizella /Zelli/ (20/315-5345)

– Szombathely –
Helyszín: Lehetőségek Tere
Cím: Szent László király utca 17.
Időpont: péntek 16:15
Klubvezető: Kernné Mihácsi Melinda (70/319-5317)

– Szomolya –
Helyszín: Fekete Cseresznye Művelődési Ház
Cím: Kossuth út 3.
Időpont: minden szerdán 17.00 órakor:
Klubvezető: Gábor Zoltán Lászlóné (30/314-2577)

– Taksony –
Helyszín: MOZO Egészségstúdió
Cím: Arany János utca 1.
Időpont: minden kedden 09:00-tól, minden szombaton 09:00-től (előzetes bejelentkezéssel)
Klubvezető: Siposné Ruff Irén (70/336-0525)

– Tapolca –
Helyszín: Tamási Áron Művelődési Központ
Cím: Kisfaludy u. 2-6.
Időpont: csütörtök 16 óra
Klubvezető: Szabó Jenő Sándorné/Ibolya/ (30-429-0200)

– Tata –
Helyszín: Új kajakház Ökoturisztikai Központ
Cím: Tópart sétány 2.
Időpont: minden hétfőn 10.00 órától és pénteken 17.00 órától
Klubvezető: Labanc Györgyi (30/419-5080)

– Tatabánya –
Helyszín: Ezerjófű Gyógynövénybolt emelete
Cím: Dózsakert út 59.
Időpont: minden kedden és pénteken 17 órától
Klubvezető: Németh Antalné Andrea (20/921-0789)

– Tatabánya –
Helyszín: EUFÓRIA Egészség Centrum
Cím: Árpád út 70.
Időpont: minden hétfőn 16:15-től
Klubvezető: Tóthné Gajda Nóra (70/317-4017)

– Tatabánya –
Helyszín: Tehetséggondozó és Léleksegítő alapítvány
Cím: Béla király körtér 70. (Közösségi Ház)
Időpont: minden kedden délelőtt 10:00-tól:
Klubvezetők: Tóthné Gajda Nóra (+36/70-317-4017), és Németh Antalné Andrea (20/921-0789)

– Tatabánya –
Helyszín: Euro – Fittness
Cím: Kodály tér 5.
Időpont: minden szerda 16:30-tól
Klubvezető: Sógor Lajosné (30/618-2871)

– Tárnok –
Helyszín: Heinrich Antal Ház
Cím: Fő út 43.
Időpont: pénteken 16:00-től
Klubvezető: Mihályi Miklósné /Judit/ (20/367-5237)

 

– Tát kertváros –
Helyszín: Kultúrház és könyvtár

Cím: 2524 Tát Móricz Zs. út 2.
Időpont: kedden 10:30-tól
Klubvezető: Kalocsainé Zsuzsa (30/478-9210)

– Telki –
Helyszín: Zsámbéki medence
Cím: időjárás függő
Időpont: szerdán 10:00-től
Klubvezető: Köveskuti Tünde (30/212-6952)

– Tengelic –
Helyszín: TM Integrált Szociális Intézmény Csilla Otthona
Cím: Alsótengelic 14.
Időpont: péntek 14.30-kor
Klubvezető: Mohai Istvánné (30/252-1839)

– Tengelic –
Helyszín: Faluház külső teraszán
Cím: Petőfi u. 9.
Időpont: szerda 17.30
Klubvezető: Mohai Istvánné (70/943-4211)

– Tét –
Cím: Győri út 17.
Időpont: minden kedden 18 órakor
Klubvezető: Németh Erzsébet (96/461-359)

– Tiszafüred –
Helyszín: Szent Imre Katolikus Általános Iskola Tornaterme
Cím: Fő utca 26.
Időpont: minden szerdán, 17:45-től
Klubvezető: Kovácsné Fórizs Emese (20/537-2787)
További információ: Magyar Rákellenes Liga Tiszafüredi Alapszervezete, www.rakliga.hu

– Tiszanána –
Helyszín: Nyugdíjas Klub
Cím: Fő út 139.
Időpont: minden szerdán 16:10-tól
Klubvezető: Orbánné Fülepi Ágnes (70/361-2590)

– Tiszaszőlős –
Helyszín: Tiszaszőlősi Általános Iskola Tornaterme
Cím: Alkotmány út 12.
Időpont: minden héten, csütörtök 17:30-tól
Klubvezető: Pálfi Péter Mihályné (30/437-7174)

– Tiszaújváros –
Helyszín: Ifjúsági Park
Cím: Bartók Béla út
Időpont: minden szerdán 17.30-tól
Klubvezető: Barna Miklósné /Ili/ (20/422-1229)

– Tolna –
Helyszín: Tolna Eötvös utcai általános iskola tornaterme
Cím: Eötvös utca 2.
Időpont: minden hét csütörtökön 17:30-tól
Klubvezető: Hetényi Tiborné Magdi (20/962-9741)

– Üröm –
Helyszín: Kossuth Lajos Művelődési Ház
Cím: Iskola utca 4.
Időpont: minden hétfőn 9-órától
Klubvezető: Busi Gáborné Zsuzsa (70/941-5454)

– Várpalota –
Helyszín: Volt Béke Étterem
Cím: Endrődy Pálffy Tamás u. 16.
Időpont: minden hétfőn és szerdán 17.00-tól
Klubvezető: Galambos Ferenc (30/722-1360)

– Várpalota –
Helyszín: Civilház
Cím: Szent István út 14.
Időpont: minden csütörtökön 17.00-18.00 óráig
Klubvezető: Darnai Jánosné /Mária/ (20/9107-385)

– Veresegyház –
Helyszín: Szabadidős és Gazdasági Innovációs Központ
Cím: Fő út 45-47.
Időpont: minden csütörtökön 8:00-tól
Klubvezető: Csányi Éva (30/227-8444)

– Veszprém –
Helyszín: Csolnoky Ferenc Kórház Rendelőintézete
Cím: Komakút tér 1.
Időpont: minden pénteken 16.00-tól
Klubvezető: Takácsné Pósta Erzsébet (20/335-5203)

– Veszprém –
Helyszín: Csökkent Képességű Otthon
Cím: Ördögárok u. 5
Időpont: minden szerdán 14.00-tól
Klubvezető: Cseke Sándor (30/192-3428)

– Veszprém és környéke –
Igény szerint
Klubvezető: Czabuláné Nagy Andrea (70/339-5009)

– Villány –
Helyszín: Művelődési Ház
Cím: Baross G. u.13.
Időpont: minden hétfőn 17:30-tól
Klubvezető: Monyoródi Babett (20/594-1111)

– Villány –
Helyszín: Polgár Panzió
Cím: Hunyadi út 19.
Időpont: szerda 17:00-tól
Klubvezető: Polgár Katalin (20/938-8702)

– Visegrád –
Helyszín: Visegrádi Ifjúsági Sziget Egyesület
Cím: Sziget u. 5.
Időpont: keddenként 16:30-tól
Klubvezető: Lelkes Lászlóné /Ágnes/ (20/222-7553)

– Zalaegerszeg –
Helyszín: Zala Megyei Kórház Diagnosztikai tömb IV. emelet, Tanácsterem
Cím: Zrínyi M. u.1.
Időpont: minden szerdán 15:45-től
Klubvezető: Csitos Józsefné (30/354-7868)

– Zalaszentgrót –
Helyszín: Művelődési Ház
Cím: Batthyány u. 7.
Időpont: minden szerdán 18.00 órától
Klubvezető: Dr. Tóth Mária (30/268-9040)

– Zirc –
Helyszín: Segítő Kezek Háza
Cím: Ady E. u. 3.
Időpont: szerdánként 9:00 órától
Klubvezető: Döméné Janni Ildikó (70/545-5579)

– Zirc –
Helyszín: Egészségház Védőnői Előadóterme
Cím: Kossuth u. 18. (tetőtér)
Időpont: szerdánként, kezdőknek 15:00-tól, haladóknak 15:30-tó
Klubvezető: Döméné Janni Ildikó (70/545-5579)

– Zsámbok –
Helyszín: József Attila Művelődési ház szabadidő és egészségparkja
Cím: József Attila utca 4.
Időpont: minden reggel 7:30-tól
Klubvezető: Varró Istvánné Borka (30/711-4681)